Hoteluri în Cluj-Napoca, România

Căutați printre 144 hoteluri și locuri de cazare disponibile în Cluj-Napoca.

Check-in
Vi., 25 Sept.
Check-out
Sâ., 26 Sept.
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră
Vom deschide Booking.com într-o fereastră nouă pentru o comparație corectă.
Check-in
Vi., 25 Sept.
-
Check-out
Sâ., 26 Sept.
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră
1Filtrați și sortați
View map
Check-in
Vi., 25 Sept.
-
Check-out
Sâ., 26 Sept.
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră
1Filtrați și sortați
View map
View map
101-144 din 144
Filtrează după: popularitate mare
  • Preț: de la mic la mare
  • Preț: de la mare la mic
  • Evaluarea clienților: de la mare la mic
  • Popularitate: mare la mic
Dd Apartments - Iuliu MoldovanHotel de apartamente
8.9
Grozav265 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.4 km de la Centrul orașului1.1 km de la Cluj Arena
Bucătărie completăPat de copilGradină
  • Apartamente cu bucătărie complet utilată
  • Animale de companie acceptate
  • Gradină pentru relaxare
De la257 RON /noapteSelectează
9.3
Perfect395 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
3.1 km de la Centrul orașului1000 m de la Cluj Arena
Parcare privatăRestaurant propriuTerasă solară
  • Mic dejun vegan și à la carte
  • Restaurant cu bucătărie italiană și maghiară
  • Parcare privată gratuită
De la403 RON /noapteSelectează
Ateneea Luxury RoomsHotel de apartamente
9.8
Perfect335 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.8 km de la Centrul orașului700 m de la Cluj Arena
Parcare gratuităTerasă solarăSalon comun
  • Apartamente cu balcon privat
  • Parcare gratuită pe loc
  • Lângă Platinia Shopping Center
De la390 RON /noapteSelectează
Central 28Casă de oaspeți
9.4
Perfect269 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
900 m de la Centrul orașului400 m de la The Palace of Justice
TerasăParcare privatăDuș cu walk-in
  • Camere hipoalergenice disponibile
  • Parcare privată gratuită
  • Politică strict fără animale
De la261 RON /noapteSelectează
9.6
Perfect955 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.4 km de la Centrul orașului400 m de la Saint Michael's Church
Check-in automatArtă localăBalcoane private
  • Check-in digital fără recepție
  • Artă locală contemporană în decor
  • Suites cu balcon și vedere oraș
De la490 RON /noapteSelectează
Urbio Private SuitesHotel de apartamente
9.2
Perfect584 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.9 km de la Centrul orașului900 m de la Cluj Iulius Mall
Piscină pe acoperișBucătărie complet utilatăParcare privată
  • Piscină acoperită pe acoperiș
  • Apartamente cu bucătărie complet utilată
  • Parcare privată gratuită inclusă
De la325 RON /noapteSelectează
D'Otel 47Hotel de apartamente
9.9
Perfect335 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
900 m de la Centrul orașului800 m de la Yukon Business Center A
Parcare gratuităBucătărie completăGrilă și terasă
  • Parcare gratuită în centru
  • Apartamente cu bucătărie completă
  • Grilă și terasă pentru relaxare
De la568 RON /noapteSelectează
Pensiunea Brici JuniorCasă de oaspeți
9.8
Perfect338 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
400 m de la Centrul orașului700 m de la Yukon Business Center A
Parcare gratuităCamere familieBalcon
  • Parcare privată gratuită inclusă
  • Camere de familie dedicate
  • Scor 9.6 pentru amplasare centrală
De la243 RON /noapteSelectează
Homeland Center ClujCasă de oaspeți
9.1
Perfect394 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.1 km de la Centrul orașului300 m de la Yukon Business Center A
Express check-inAer condiționatFierbător electric
  • Scor locație excepțional 9.6
  • Check-in/check-out VIP exclusiv
  • Camere renovate cu facilități moderne
De la243 RON /noapteSelectează
9.4
Perfect839 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1000 m de la Centrul orașului200 m de la Transfiguration Cathedral
Dușuri walk-inKitchenetteTerase private
  • Camere hipoalergenice și insonorizate
  • Renovare recentă în clădire istorică
  • Check-in VIP și terasă privată
De la348 RON /noapteSelectează
ZeroCasă de oaspeți
9.0
Perfect862 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
3.3 km de la Centrul orașului1.8 km de la Cluj Iulius Mall
Parcare gratuităBucătărie comunăCheck-in contactless
  • Check-in complet contactless, fără personal
  • Cabina de apel taxi în hol
  • Bucătărie comună complet utilată
De la243 RON /noapteSelectează
Hotel RaoHotel
8.3
Grozav746 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.4 km de la Centrul orașului900 m de la Cluj Iulius Mall
JacuzziEvent RoomOutdoor Dining
  • Jacuzzi în băile spațioase
  • Două stiluri de mic dejun
  • Spațiu pentru evenimente și cursuri
De la257 RON /noapteSelectează
Casa Verona CentruCasă de oaspeți
8.7
Grozav439 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.0 km de la Centrul orașului900 m de la Babes-Bolyai University
Parcare EVBucătărie comunăGrădină
  • Parcare gratuită cu stație EV
  • Bucătărie comună complet utilată
  • Vedere la grădină din cameră
De la192 RON /noapteSelectează
9.0
Perfect1356 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.8 km de la Centrul orașului600 m de la Babes-Bolyai University
Electric car chargingConcierge serviceCurte interioară liniștită
  • Camere tematice după pasiuni
  • Design semnat Morphoza interior
  • Încărcare electrică auto inclusă
De la394 RON /noapteSelectează
9.3
Perfect227 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1000 m de la Centrul orașului200 m de la Yukon Business Center A
Business CentreSonorizareCheck-in Express
  • Centrală, la 200 m de Palatul Banffy
  • Camere family cu vedere la oraș
  • Boutique modern, non-fumători
De la390 RON /noapteSelectează
9.7
Perfect248 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.4 km de la Centrul orașului900 m de la Yukon Business Center A
Piscină pe acoperișStație încărcare EVJacuzzi în cameră
  • Piscină acoperită pe acoperiș
  • Adulți doar, liniște garantată
  • Bucătărie complet utilată în unități
De la623 RON /noapteSelectează
8.8
Grozav186 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.6 km de la Centrul orașului500 m de la Cluj Arena
Bucătărie completăParcare inclusăCheck-in rapid
  • Bucătărie complet utilată în fiecare unitate
  • Aproape de Cluj Arena și BT Arena
  • Camere de familie și pătuțuri pentru copii
De la371 RON /noapteSelectează
Villa CentraleCasă de oaspeți
9.7
Perfect307 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.1 km de la Centrul orașului600 m de la Yukon Business Center A
Cadă cu hidromasajZonă picnicTransfer aeroport
  • Grădină și zonă de picnic
  • Cadă cu hidromasaj în aer liber
  • Check-in privat și securitate 24h
De la211 RON /noapteSelectează
Villa BotarCasă de oaspeți
9.8
Perfect220 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.5 km de la Centrul orașului500 m de la Saint Michael's Church
Parcare privatăBucătărie comunăCheck-in VIP
  • Clădire istorică recent renovată
  • Bucătărie comună complet utilată
  • Parcare privată gratuită la fața locului
De la289 RON /noapteSelectează
8.7
Grozav318 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
900 m de la Centrul orașului100 m de la Cluj-Napoca National Theatre
SpaTerasaCurte interioară
  • Boutique elegant, design contemporan
  • Centru, aproape de atracții culturale
  • Spa exclusivist la fața locului
De la408 RON /noapteSelectează
9.0
Perfect176 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.8 km de la Centrul orașului600 m de la Babes-Bolyai University
GrădinăTerasăParcare privată
  • Hotel prietenos cu animalele
  • Camere cu balcon și vedere în grădină
  • Confort modern cu grădină și terasă
De la335 RON /noapteSelectează
Centro AccommodationHotel de apartamente
9.7
Perfect228 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
400 m de la Centrul orașului700 m de la Yukon Business Center A
Bucătărie completăParcare subteranăTerasa solară
  • Apartamente cu bucătărie complet echipată
  • Check-in digital prin aplicație dedicată
  • Parcare subterană securizată inclusă
De la522 RON /noapteSelectează
Vila ParcCasă de oaspeți
9.0
Perfect327 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.3 km de la Centrul orașului300 m de la Cluj Arena
Parcare privatăCameră copiiBucătărie comună
  • Parcare privată gratuită în curte
  • Cameră alăturată pentru copii
  • Cafea gratuită de la gazde
De la289 RON /noapteSelectează
Cinque Stelle Hotel ApartmentsHotel de apartamente
9.8
Perfect166 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.5 km de la Centrul orașului700 m de la Cluj Iulius Mall
Bucătărie completăParcare privatăMinimarket
  • Bucătărie completă în fiecare apartament
  • Balcoane private cu vedere la grădină
  • Minimarket disponibil în incintă
De la307 RON /noapteSelectează
Brutarilor Guest HouseCasă de oaspeți
8.7
Grozav203 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.7 km de la Centrul orașului600 m de la Cluj Arena
Parcare privatăAnimale permiseFrigider cameră
  • Cartier rezidențial liniștit
  • Parcare privată gratuită inclusă
  • Animale de companie acceptate
De la147 RON /noapteSelectează
Citadel RoomsCasă de oaspeți
9.4
Perfect410 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.1 km de la Centrul orașului600 m de la Yukon Business Center A
Parcare gratuităIzolare fonicăTerasă solară
  • Amplasare centrală cu parcare gratuită
  • Camere insonorizate cu intrare privată
  • Mic dejun servit în cameră
De la284 RON /noapteSelectează
Piccola Italia Casa RacovitaCasă de oaspeți
9.2
Perfect315 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.2 km de la Centrul orașului600 m de la Yukon Business Center A
Bucătărie comunitarăParcare video-monitorizatăTerasă în curte
  • Cină gratuită cu pizza de casă
  • Bucătărie comunitară pentru oaspeți
  • Priveliște romantică spre oraș
De la170 RON /noapteSelectează
8.7
Grozav235 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
900 m de la Centrul orașului1.3 km de la The Palace of Justice
Parcare gratuităBar intimTerasă
  • Recepție prietenoasă non-stop
  • Cafea și apă 24/7
  • Aproape de Iulius Mall cu lac
De la147 RON /noapteSelectează
Pensiunea Lucia AnaCasă de oaspeți
9.4
Perfect114 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.8 km de la Centrul orașului1.4 km de la Clujana Swimming Pool
Terasă solarăGrădinăParcare privată
  • Camere cu chicinetă și balcon privat
  • Grădină și terasă solară pentru relaxare
  • Parcare privată gratuită la fața locului
De la142 RON /noapteSelectează
Vila EuropaCasă de oaspeți
7.5
Foarte bun140 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
3.8 km de la Centrul orașului1.7 km de la Cluj Arena
Restaurant tradiționalTeren joacă copiiParcare privată
  • Teren de joacă și terasă însorită
  • Restaurant cu preparate tradiționale
  • Parcare privată gratuită la fața locului
De la211 RON /noapteSelectează
Elena HausHotel de apartamente
8.9
Grozav113 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.1 km de la Centrul orașului900 m de la Central Train Station
Grădină privatăParcare gratuităService aeroport
  • Grădină și terasă pentru relaxare
  • Intrări private în fiecare unitate
  • Parcare privată gratuită inclusă
De la371 RON /noapteSelectează
Pensiunea SchwartzCasă de oaspeți
7.3
Foarte bun318 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1000 m de la Centrul orașului1.5 km de la Dormition of the Theotokos Cathedral
Parcare privatăBarGrădină
  • Parcare privată gratuită inclusă
  • Camere familiale interconectate
  • Autobuz spre centru la 30 m
De la156 RON /noapteSelectează
9.3
Perfect186 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.3 km de la Centrul orașului300 m de la Babes-Bolyai University
Parcare privatăRecepție 24hBucătărie utilată
  • Parcare privată gratuită inclusă
  • Apartamente complet utilate pentru familii
  • Recepție deschisă non-stop
De la321 RON /noapteSelectează
Camino Home 2 Boutique HotelHotel de apartamente
9.6
Perfect438 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.4 km de la Centrul orașului300 m de la Statue of Matthias Corvinus
Cafenea proprieTerasă exterioarăBalcon privat
  • Autocheck-in modern și sigur
  • Design eclectic în clădire istorică
  • Cafenea artizanală pe proprietate
De la321 RON /noapteSelectează
Apart Hotel Bonjour ClujHotel de apartamente
9.0
Perfect251 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
3.1 km de la Centrul orașului1000 m de la Amera Tower
BucătărieAcces card-cheieSpălătorie
  • Bucătărie complet utilată în fiecare cameră
  • Acces cu card-cheie pentru securitate
  • Spălătorie disponibilă pentru oaspeți
De la353 RON /noapteSelectează
Gorgeous VillaCasă de oaspeți
9.6
Perfect309 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
3.6 km de la Centrul orașului1.4 km de la EXPO Transilvania
Spa & wellnessRestaurant gourmetParcare privată
  • Spa cu jacuzzi și saună
  • Proximitate de aeroport
  • Restaurant cu preparate gourmet
De la646 RON /noapteSelectează
Bbs ResidenceCasă de oaspeți
9.3
Perfect121 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
5.1 km de la Centrul orașului
Parcare privatăTerasă exterioarăZonă grădină
  • Balcon sau terasă cu vedere la grădină
  • Parcare privată gratuită la fața locului
  • Apa și gustări oferite la check-in
De la202 RON /noapteSelectează
Pensiunea Casa MariaCasă de oaspeți
8.1
Grozav154 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.5 km de la Centrul orașului900 m de la Clujana Swimming Pool
Transfer aeroportBucătărie în camerăParcare gratuită
  • Bucătărie complet utilată în cameră
  • Transfer gratuit spre aeroport
  • Parcare privată gratuită inclusă
De la156 RON /noapteSelectează
Tamtam UrbanHotel de apartamente
9.5
Perfect181 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.6 km de la Centrul orașului1.5 km de la Babes-Bolyai University
Parcare PrivatăStreamingBalcon
  • Nota 9.2 de la oaspeți
  • Parcare privată gratuită
  • Design modern și stilat
De la238 RON /noapteSelectează
Crama HaiducilorCasă de oaspeți
9.1
Perfect166 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
2.7 km de la Centrul orașului1.6 km de la Babes-Bolyai University
Pivniță vinuriCină tematicăJacuzzi
  • Crama cu vinuri tradiționale românești
  • Cină tematică în grădină
  • Zonă liniștită lângă oraș
De la445 RON /noapteSelectează
9.7
Perfect244 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.3 km de la Centrul orașului900 m de la Yukon Business Center A
Gradina cu floriFitnessTerasa solară
  • Gazdă personalizată de familie
  • Gradină fermecătoare cu zonă de relaxare
  • Mic dejun divers și personalizat
De la399 RON /noapteSelectează
Moxa ResidenceCasă de oaspeți
9.7
Perfect39 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.8 km de la Centrul orașului600 m de la Liberty Technology Park
Parcare gratuităCheck-in VIPBucătărie utilată
  • Intrare privată pentru fiecare unitate
  • Camere insonorizate pentru odihnă
  • Gradină și terasă solară
De la192 RON /noapteSelectează
8.7
Grozav134 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
1.7 km de la Centrul orașului1.2 km de la Cluj Iulius Mall
Check-in automatWiFi gratuitAer condiționat
  • Check-in flexibil non-stop
  • Cazare prietenoasă cu animale
  • Intrare privată și securitate 24h
De la156 RON /noapteSelectează
Pensiunea PedroCasă de oaspeți
7.7
Foarte bun74 recenzii totale
site-ul nostru și Booking.com
Hartă
600 m de la Centrul orașului1.2 km de la Dormition of the Theotokos Cathedral
Parcare gratuităVedere grădinăCheck-in privat
  • Parcare privată gratuită inclusă
  • Camere cu vedere la grădină
  • Cazare fără fum, liniștită
De la211 RON /noapteSelectează